Autohofi - prodejce vozů Citroen Distributor Citroen AUTOHOFI s.r.o.
Československé armády 71, 466 05 Jablonec n/N
Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00
Email: urban@autohofi.cz, info@autohofi.cz
Autohofi telefon - prodejce vozů Citroen
  Domů      


Citroën C4 Aircross

  • Popis vozu
  • Podrobnosti
 Citroen C4 Aircross Exteriér
Citroën C4 AIRCROSS je s délkou pouhých 434 cm skutečně kompaktním SUV. Příď s horizontálními liniemi je na koncích zvýrazněná aerodynamickými nasávacími otvory, dynamicky vymodelovaný tvar kapoty, viditelné z místa řidiče, rozšířené podběhy kol a zredukované převisy dveří podtrhují pocit robustnosti a dynamiky, jež tato mimořádná silueta vyvolává.

Citroën C4 AIRCROSS, který je věrný podpisu Créative Technologie značky CITROËN, v sobě harmonicky snoubí styl a výkonnost. Například vepředu mu široká maska chladiče s logem s dvojitými šípy dodává impozantní vzhled na úrovni terénních vozů na trhu. Přední denní světlomety s LED diodami jsou vertikálně zabudované do aerodynamických nasávacích otvorů a vozu propůjčují typický světelný podpis rozpoznatelný ve dne i v noci. Zadní světla jsou opatřena světelnými lištami a v zádi je zabudovaná kamera pro snadné couvání, která je ukryta v chromované liště víka zavazadlového prostoru. Prahové lišty a okraj horní části víka zavazadlového prostoru jsou rovněž zdobeny chromem a spolu se zadním zatmaveným sklem dodávají vozu ještě více elegance.

Interiér
Místo řidiče vozu Citroën C4 AIRCROSS bylo zracionalizováno tak, aby bylo řízení co nejjednodušší.
Máte k dispozici výškově a podélně nastavitelný volant potažený kůží, pomocí kterého můžete mimo jiné přímo ovládat audio systém, tempomat a hands free sadu. Sdružený přístroj podporuje intuitivní používání se zřetelně viditelnými jednotlivými funkcemi. Přední sedadla, která jsou k dispozici ve verzi s elektrickým ovládáním a vyhříváním, zajišťují vynikající držení a nabízejí možnost nastavení v několika směrech (výška, délka, sklon). Pro komfort posádky je možné zadní opěradlo nastavit do dvou různých poloh. ᅠ

 Citroen C4 Aircross
 Citroen C4 Aircross Výkon
Možnost výběru pohonu: podle svých přání a potřeb můžete kdykoliv, i během jízdy, manuálně pomocí ovladače umístěného za řadící pákou vybrat jeden ze tří režimů řízení:
- režim pohonu na 2 kola (2WD) minimalizuje spotřebu paliva tím, že snižuje počet dílů v pohybu (poháněna je jen přední náprava).
- režim pohonu 4x4 (4WD) automaticky rozděluje točivý moment mezi přední a zadní nápravu.
- režim „LOCK“ poskytuje maximální trakci v náročných podmínkách tím, že zvyšuje točivý moment přenášený na zadní kola o 50 % oproti režimu 4x4.


Citroën C4 AIRCROSS vám díky převodu 4x4 nabízí optimální jízdní stabilitu, která vám poskytne potěšení z jízdy a řízení v dokonalém klidu. Tato velmi rychle reagující technologie, která zohledňuje váš styl řízení, stav silnice a rychlost vozu, umožňuje jet neustále s nejlepším rozložením točivého momentu mezi přední a zadní kola.

   
   
   
Ceník vozu PDF  Citroën C1
Katalog vozu PDF
Katalog příslušenství PDF
Ceník příslušenství PDF
Návod k obsluze PDF
Technické parametry PDF
 
Dny Fantomas - 6-29.března  

OBJEVTE VÍCE >>Dny Fantomas - 6-29.března  

Dny Fantomas - 6-29.březnaAUTOHOFI - PRODEJ CITROËN


Autorizovaný prodej automobilů Citroën
v Jablonci a širokém okolí.
Prodáváme nové vozy Citroën.
Nabízíme i prodej předváděcích a ojetých vozů.
Více o firmě AUTOHOFI...

SERVIS CITROËN


Autorizovaný servis a prodej automobilů Citroën
v Jablonci.
Servisujeme vozidla Citroen, záruční i pozáruční servis, pneuservis, montáž zabezpečení.
Více o srvisu Citroen...

NEWS LETTER AUTOHOFI


Zajímavosti a novinky ze světa Citroën, aktuální nabídky.
Napište nám a my Vám budeme pravidelně zasílat náš Newsletter.
 

       
  AUTOHOFI s.r.o. • Československé armády 71 • 466 05 Jablonec n/N • Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00 • info@autohofi.cz • © 2013 Fastmedia