Autohofi - prodejce vozů Citroen Distributor Citroen AUTOHOFI s.r.o.
Československé armády 71, 466 05 Jablonec n/N
Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00
Email: urban@autohofi.cz, info@autohofi.cz
Autohofi telefon - prodejce vozů Citroen
  Domů      


Citroën Jumpy

  • Popis vozu
  • Podrobnosti
Exteriér
Model Citroën Jumpy dokáže díky své početné nabídce kombinací užitečného objemu, zatížení nebo délek karoserie pokrýt široké spektrum požadavků moderní společnosti na přepravu nákladu.

Expresivní a elegantní
 
Citroën Jumpy má nyní novou tvář, kde se rozšířila chromovaná maska chladiče nesoucí přepracované logo značky sahající až po světlomety. Tento nový tvar známých šípů je k vidění i na zádi, aby byl Jumpy okamžitě identifikovatelný.
 
Z celkového stylu vyzařuje díky přímým, aerodynamickým a výrazným liniím vitalita a robustnost. Boky jsou navíc chráněny velkoryse dimenzovanými nárazníky proti oděrkám a případným nárazníkům.

 Citroën Jumpy
 Citroën Jumpy Funkce pro profesionály
Víceúčelový a velkorysý

Citroën Jumpy si je vědom, jak různé jsou vaše potřeby, a přizpůsobuje se jim širokou škálou tvarů, které má v nabídce.  

Provedení Furgon je k dispozici ve dvou délkách a dvou výškách a vnitřní objem lze tak zvětšit až na 7 m3. Výška prahu zavazadlového prostoru je pouhých 49 cm. Vynikající hodnota, které bylo dosaženo díky zadnímu pneumatickému odpružení umožňujícímu snížit výšku vozu na méně než 190 cm - ideální pro vjezd do parkovacích budov ve městě.
Široké boční posuvné dveře umožňují nakládání palet z boku vozu, a zadní dvoukřídlé dveře, které se mohou otevřít až do úhlu 180°  dělají z Jumpyho ideálního pracovníha.
Nekompromisní bezpečnost

Bezpečný a chytrý

Pro větší bezpečnost každodenního provozu může být Citroën Jumpy vybaven fixním omezovačem rychlosti s možností nastavení maximální rychlosti, kterou vůz nesmí přesáhnout.

Abyste se mohli za všecho okolností soustředit na svou práci, nabízí vám Citroën Jumpy za příplatek také automatickou signalizaci podhuštění se zobrazením příslušné pneumatiky nebo tzv. systém „Grip Control“. Jde o pokročilý systém protiprokluzu, který reaguje podle dané situace a optimalizuje pohyblivost vozu. Voličem na palubní desce nalevo od volantu můžete zvolit mezi 4 režimy podle podmínek sjízdnosti, v nichž se pohybujete (normální, terén, sníh nebo písek). Toto zařízení je spojeno také s Asistentem pro rozjezd do svahu.

Dynamický a úsporný

Technologie, kterými jsou vybaveny všechny motory, umožňují vyhovět co nejvíce vašim každodenním potřebám a poskytnou vám prvotřídní potěšení z řízení v kombinaci s vynikající výkony.

Na Citroënu Jumpy naleznete motory HDi 90, HDi 125 a HDi 160. Pokud si budete přát, můžete spojit motor HDi 160 s automatickou šestistupňovou převodovkou. Ovládá se volící pákou zabudovanou do palubní desky, takže ergonomie řízení je zcela optimální.

Ať už si vyberete jakýkoliv motor, prošel Citroën Jumpy úpravami, jejichž cílem bylo snížit spotřebu paliva a emise CO2. V nabídce jsou aerodynamické kryty pod karoserií a „Volt-control", zařízení, které umožňuje optimální řízení nabití baterie pomocí alternátoru.
 Citroën Jumpy
   
   
   
Katalog vozu PDF  Citroën C1
Ceník vozu Jumpy FURGON PDF
Ceník vozu Jumpy KOMBI MULTISPACE PDF
Ceník vozu Jumpy TRAVEL PDF
Technické parametry PDF
Ceník příslušenství PDF
Návod k obsluze PDF
 
Dny Fantomas - 6-29.března  

OBJEVTE VÍCE >>Dny Fantomas - 6-29.března  

Dny Fantomas - 6-29.březnaAUTOHOFI - PRODEJ CITROËN


Autorizovaný prodej automobilů Citroën
v Jablonci a širokém okolí.
Prodáváme nové vozy Citroën.
Nabízíme i prodej předváděcích a ojetých vozů.
Více o firmě AUTOHOFI...

SERVIS CITROËN


Autorizovaný servis a prodej automobilů Citroën
v Jablonci.
Servisujeme vozidla Citroen, záruční i pozáruční servis, pneuservis, montáž zabezpečení.
Více o srvisu Citroen...

NEWS LETTER AUTOHOFI


Zajímavosti a novinky ze světa Citroën, aktuální nabídky.
Napište nám a my Vám budeme pravidelně zasílat náš Newsletter.
 

       
  AUTOHOFI s.r.o. • Československé armády 71 • 466 05 Jablonec n/N • Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00 • info@autohofi.cz • © 2013 Fastmedia