Autohofi - prodejce vozů Citroen Distributor Citroen AUTOHOFI s.r.o.
Československé armády 71, 466 05 Jablonec n/N
Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00
Email: urban@autohofi.cz, info@autohofi.cz
Autohofi telefon - prodejce vozů Citroen
  Domů      


Citroën Grand C4 Picasso Nový

  • Popis vozu
  • Podrobnosti
Design
Tvar nového Citroënu Grand C4 Picasso je především plynulý a elegantní, ale bezesporu se vyznačuje také expresivitou a výrazným charakterem. Jeho zcela nová přední maska, robustnost, kterou prozrazuje elektricky otevíratelné víko zavazadlového prostoru, nebo linie vozu jsou odrazem jasné změny epochy. Citroen C4 Picasso Nové
 Citroen C4 Picasso Interiér
Nový Citroën Grand C4 Picasso byl navržen tak, aby splňoval veškeré vaše potřeby, pokud jde o modularitu. Potřebujete velký zavazadlový prostor? Můžete získat dokonale rovnou podlahu, stačí snadno sklopit sedadla ve 2. a 3. řadě pod podlahu a můžete dokonce složit sedadlo spolujezdce vepředu a získat místo pro přepravu předmětů o délce až 250 cm. Naopak pokud potřebujete odvézt více cestujících stačí jedním pohybem ruky rozložit sedadla skryté pod podlahou. Pro pohodlnou jízdu za všech okolností mají všechna tři sedadla ve 2. řadě stejnou šířku, jsou posuvná a mají nastavitelný sklon opěradla. U všech těchto tří sedadel lze sklopit sedák jako u sedaček v kině, což také zlepšuje nastupování do třetí řady.
Prostor
Nový Citroën Grand C4 Picasso má nejdelší rozvor (284 cm) ve své kategorii, což je jedna z mnoha předností nové modulární platformy EMP2. Tato platforma nabízí velkorysý vnitřní prostor a zároveň zkracuje vnější délku. Díky tomuto architektonickému výkonu může vůz poskytnout mimo jiné velký zavazadlový prostor o objemu 645 litrů a zároveň zlepšit prostor pro každého pasažéra, zejména v úrovni kolen.


 Citroen C4 Picasso
 Citroen C4 Picasso

Bezpečnost
Váš nový Citroën Grand C4 Picasso je vybaven kompletním, vysoce výkonným brzdovým systémem pro bezpečnost a klid: ESP (elektronický stabilizační systém), ABS (protiblokovací systém), EBD (elektronický rozdělovač brzdného účinku) a EBA (elektronický brzdový asistent). Tyto technologie vám při sešlápnutí brzdového pedálu pomáhají působením na čtyři kotoučové vzduchem chlazené brzdy udržet vůz pod kontrolou v případě nebezpečí.

Nový Citroën Grand C4 Picasso je vybaven systémem varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (AFIL) spojeným s kamerou, který předchází rizikům spojeným s ospalostí řidiče a tím ještě víc posiluje vaši bezpečnost. Tato druhá generace systému využívá kameru zabudovanou do vnitřního zpětného zrcátka a technologii rozpoznávání bílých čas na silnici na základě digitálního zpracování obrazu. Pokud systém prediktivně zachytí vychýlení z dráhy, upozorní vás pomocí vibrací bezpečnostního pásu, takže můžete dráhu vozu upravit.

Díky radaru zabudovanému v předním nárazníku je nový Citroën Grand C4 Picasso schopen zjistit, že vůz jedoucí před vámi zpomalil, a upozorní vás na to. Systém automaticky působí na pedál plynu a s využitím motorové brzdy udržuje konstantní odstup od vpředu jedoucího vozidla (do limitu cca 30 km/h). Jakmile je silnice volná, funkce tempomatu automaticky vrátí vůz do původně nastavené rychlosti.

Nový Citroën Grand C4 Picasso je sériově vybaven šesti airbagy pro optimální ochranu všech cestujících:
- dva čelní airbagy (airbag spolujezdce upravuje tlak a objem nafouknutí podle síly nárazu);
- dva boční airbagy, které chrání hrudník a břicho cestujících na předních sedadlech;
- dva hlavové airbagy chránící hlavy cestujících vpředu i vzadu.

Nový Citroën Grand C4 Picasso je opatřen aktivními bezpečnostními pásy řidiče a spolujezdce na předních sedadlech. Systém využívá motorek, který automaticky řídí napnutí pásů. Tato technologická inovace přispívá k bezpečnosti tím, že v případě nebezpečí pás automaticky napne pro maximální ochranu.

Intelligent Traction Control (ITC) pomáhá při jízdě na kluzském povrchu:
- usnadňuje pohyb především na zasněžených, zledovatělých nebo mokrých cestách;
- řídí protiprokluzový systém pomocí počítače, který analyzuje řadu parametrů (sklon svahu, typ sněhu, ledu, atd.) a upravuje prokluzování pravého a levého kola zvlášť.
Vlastnosti Intelligent Traction Control (ITC) se značně zvyšují, je-li vůz opatřen zimními pneumatikami.

   
   
Ceník vozu PDF  

Citroën C1

Katalog vozu PDF
Katalog příslušenství PDF
Ceník příslušenství PDF
Technické parametry PDF
 
Dny Fantomas - 6-29.března  

OBJEVTE VÍCE >>Dny Fantomas - 6-29.března  

Dny Fantomas - 6-29.březnaAUTOHOFI - PRODEJ CITROËN


Autorizovaný prodej automobilů Citroën
v Jablonci a širokém okolí.
Prodáváme nové vozy Citroën.
Nabízíme i prodej předváděcích a ojetých vozů.
Více o firmě AUTOHOFI...

SERVIS CITROËN


Autorizovaný servis a prodej automobilů Citroën
v Jablonci.
Servisujeme vozidla Citroen, záruční i pozáruční servis, pneuservis, montáž zabezpečení.
Více o srvisu Citroen...

NEWS LETTER AUTOHOFI


Zajímavosti a novinky ze světa Citroën, aktuální nabídky.
Napište nám a my Vám budeme pravidelně zasílat náš Newsletter.
 

       
  AUTOHOFI s.r.o. • Československé armády 71 • 466 05 Jablonec n/N • Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00 • info@autohofi.cz • © 2013 Fastmedia