Autohofi - prodejce vozů Citroen Distributor Citroen AUTOHOFI s.r.o.
Československé armády 71, 466 05 Jablonec n/N
Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00
Email: urban@autohofi.cz, info@autohofi.cz
Autohofi telefon - prodejce vozů Citroen
  Domů      


Citroën Jumper Kombi

  • Popis vozu
  • Podrobnosti
Exteriér
Moderní design, kvality plně osobního vozu, luxusní výbava a vysoký komfort cestování - to vše je Jumper Kombi.

Robustní styl a odolnost užitkového vozu kombinovaný s dynamickým pojetím a vysokou úrovní pohodlí cestování dělají z provedení Kombi ideálního společníka každé společnosti.
 Jumper Kombi
 Jumper Kombi Interiér
Pohodlí na palubě

Jednoduchost a intuitivní uspořádání modelu Jumper Kombi maximálně ulehčují řidiči pocit z jízdy. Všechny ovládací prvky vozu jsou v blízkém dosahu a signalizační kontrolky poskytují okamžitý přehled. Sedadlo řidiče lze zcela nastavovat (podélné nastavení, výška a sklon sedáku, sklon opěradla, bederní opěrka...).  Pro optimální komfort ho lze za příplatek navíc vybavit systémem proměnného pneumatického odpružení.

Nastupování do vozu je usnadněno díky důmyslné modularitě. Boční sedadlo ve 2. řadě se snadno sklopí a uvolní tak přístup ke třem místům ve třetí řadě. Velkorysé rozměry interiéru zaručují posádce příjemný pocit a komfort na dlouhých cestách. Komfort může být ještě více umocněn příplatkovým pneumatickým odpružením zadní nápravy, které zaručuje stálou výšku podvozku.

Pobyt na palubě usnadňuje velká řada příplatkových prvků jako jsou např. programovatelné upozornění na překročení stanovené rychlosti, elektrické ovládání oken, automatická klimatizace s okruhem pro přední a zadní část vozu nebo parkovací asistent se zobrazením na video displeji.

Četné odkládací přihrádky, mezi kterými např. chlazená přihrádka před sedadlem spolujezdce, centrální uzamykatelný box ve spodní části palubní desky, držáky na nápoje nebo síťky na zachycení předmětů v zadní části vozu a současně velkorysý zavazadlový prostor činí z modelu Jumper Kombi ideální vůz pro přepravu vícečlenných skupin. 

Bezpečnost a výkon
Výkonné motory

Motory HDi, jejichž silnými stránkami jsou především výkon, úsporná spotřeba a minimální náklady na údržbu disponují výkony 100, 120 a 157 k. Všechny poskytují vozu dostatek dravosti a síly i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Bezpečnost v prvé řadě

Prostorný, pohodlný a výkonný Jumper Kombi je rovněž bezpečný. Do standardní výbavy patří např. systémy ABS a EBA, programovatelná výstraha při překročení rychlosti, airbag řidiče nebo automatické zamykání dveří za jízdy. Za příplatek lze vůz vybavit systémem ESP pro vyrovnávání jízdní dráhy při příčném zrychlení nebo systémem protiprokluzu.

Pro maximální pasivní ochranu předních cestujících při nárazu je k dispozici je až šest airbagů nárazu - dva čelní airbagy, dva boční airbagy a dva hlavové airbagy.

Verze
V nabídce jsou dvě délky a dvě výšky karoserie v osmi nebo devítimístném provedení (v závislosti na zvoleném jedno nebo dvousedadle spolujezdce).
 Jumper Kombi
   
   
   
Ceník vozu PDF  

Citroën C1

Katalog vozu PDF
Katalog příslušenství PDF
Ceník příslušenství PDF
Návod k obsluze PDF
Technické parametry L1H1 PDF
 
Dny Fantomas - 6-29.března  

OBJEVTE VÍCE >>Dny Fantomas - 6-29.března  

Dny Fantomas - 6-29.březnaAUTOHOFI - PRODEJ CITROËN


Autorizovaný prodej automobilů Citroën
v Jablonci a širokém okolí.
Prodáváme nové vozy Citroën.
Nabízíme i prodej předváděcích a ojetých vozů.
Více o firmě AUTOHOFI...

SERVIS CITROËN


Autorizovaný servis a prodej automobilů Citroën
v Jablonci.
Servisujeme vozidla Citroen, záruční i pozáruční servis, pneuservis, montáž zabezpečení.
Více o srvisu Citroen...

NEWS LETTER AUTOHOFI


Zajímavosti a novinky ze světa Citroën, aktuální nabídky.
Napište nám a my Vám budeme pravidelně zasílat náš Newsletter.
 

       
  AUTOHOFI s.r.o. • Československé armády 71 • 466 05 Jablonec n/N • Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00 • info@autohofi.cz • © 2013 Fastmedia