Autohofi - prodejce vozů Citroen Distributor Citroen AUTOHOFI s.r.o.
Československé armády 71, 466 05 Jablonec n/N
Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00
Email: urban@autohofi.cz, info@autohofi.cz
Autohofi telefon - prodejce vozů Citroen
  Domů      


Citroën Jumpy Multispace

  • Popis vozu
  • Podrobnosti
Exteriér
Citroën Jumpy v provedení Multispace zasahující do kategorie MPV je schopen díky své velké modularitě pojmout až 9 osob, kterým nabídne komfort na vysoké úrovni, ale přitom si zachovává nadměrný objem zavazadlového prostoru.

Citroën Jumpy v provedení Multispace zasahující do kategorie MPV je schopen díky své velké modularitě pojmout až 9 osob, kterým nabídne komfort na vysoké úrovni, ale přitom si zachovává nadměrný objem zavazadlového prostoru.

Styl a osobitost

Příď verze Multispace je moderní i robustní. Hlavním vylepšením je rozšířená chromovaná maska chladiče, kterou nyní zdobí nové logo značky sahající až po světlomety. Nový tvar stylizovaných šípů je k vidění rovněž na zadních dveřích i s novým podpisem „Multispace“, jenž ho explicitně řadí do řady osobních vozů značky. K luxusnímu dojmu z nejvyšší výbavy „Exclusive“ přispívá paket Look Intégrale a standardně dodávaná hliníková kola.
 Jumpy Multispace
 Jumpy Multispace Interiér
Pohoda a ergonomie

Citroën Jumpy Multispace nabízí řadu prvků, které jsou u této kategorie vozů neobvyklé. V závislosti na stupni výbavy:

- 1 nebo 2 boční posuvné dveře, tempomat / omezovač rychlosti, automatické spouštění předních stěračů se samočinným rozsvěcováním světel za snížené viditelnosti nebo zadní parkovací asistent.

- Zvláštní pozornost byla věnována tepelnému komfortu. K dispozici tak máte druhou nezávislou klimatizaci určenou pro cestující na zadních sedadlech - systém nabízející jemné a rovnoměrné rozvádění teplého vzduchu v zadní části vozu.

- audio/telematické vybavení obsahující rádio s přehrávačem CD, Connecting Box a systém MyWay.
Bezpečnost a klid

Pro větší bezpečí za všech jízdních okolností nabízí nyní Citroën Jumpy Multispace automatickou signalizaci podhuštění se zobrazením příslušné pneumatiky a tzv systém „Grip Control“. Jde o pokročilý systém protiprokluzu, který reaguje podle dané situace a optimalizuje pohyblivost vozu. Voličem na palubní desce nalevo od volantu můžete vybrat mezi 4 režimy podle podmínek sjízdnosti, v nichž se pohybujete (normální, terén, sníh nebo písek). Toto zařízení je rovněž spojeno s Asistentem pro rozjezd do svahu.

Dynamika a multifunkčnost

Technologie, kterými jsou vybaveny všechny motory, umožňují vyhovět co nejvíce vašim každodenním potřebám a poskytnou vám prvotřídní potěšení z řízení v kombinaci s vynikající výkony.

Na Citroënu Jumpy naleznete motory HDi 90, HDi 125 a HDi 160. Pokud si budete přát, můžete spojit motor HDi 160 s automatickou šestistupňovou převodovkou. Ovládá se volící pákou zabudovanou do palubní desky, takže ergonomie řízení je zcela optimální.

Ať už si vyberete jakýkoliv motor, prošel Citroën Jumpy úpravami, jejichž cílem bylo snížit spotřebu paliva a emise CO2. V nabídce jsou aerodynamické kryty pod karoserií a „Volt-control", zařízení, které umožňuje optimální řízení nabití baterie pomocí alternátoru.
 Jumpy Multispace
   
   
   
Ceník vozu PDF  Citroën C1
Katalog vozu PDF
Ceník vozu Jumpy FAMILY PDF
Katalog příslušenství PDF
Ceník příslušenství PDF
Návod k obsluze PDF
Technické parametry PDF
 
Dny Fantomas - 6-29.března  

OBJEVTE VÍCE >>Dny Fantomas - 6-29.března  

Dny Fantomas - 6-29.březnaAUTOHOFI - PRODEJ CITROËN


Autorizovaný prodej automobilů Citroën
v Jablonci a širokém okolí.
Prodáváme nové vozy Citroën.
Nabízíme i prodej předváděcích a ojetých vozů.
Více o firmě AUTOHOFI...

SERVIS CITROËN


Autorizovaný servis a prodej automobilů Citroën
v Jablonci.
Servisujeme vozidla Citroen, záruční i pozáruční servis, pneuservis, montáž zabezpečení.
Více o srvisu Citroen...

NEWS LETTER AUTOHOFI


Zajímavosti a novinky ze světa Citroën, aktuální nabídky.
Napište nám a my Vám budeme pravidelně zasílat náš Newsletter.
 

       
  AUTOHOFI s.r.o. • Československé armády 71 • 466 05 Jablonec n/N • Pracovní doba: Po-Pá 8:00 - 18:00, So 9:00 - 13:00 • info@autohofi.cz • © 2013 Fastmedia